Hotel Voroněž Brno

Hotel Voroněž 3* a 4* hotel v Brně

Rezervace ubytování v hotelu Voroněž, informace o ubytování, lastminute ceny a slevy ubytování.

 

› 5* Hotely v Brně

 
   Hotel Holiday Inn Brno  
     
 

4* Hotely v Brně

 
   Hotel Slavia Brno  
   Hotel International Brno  
  Hotel Voroněž 4* Brno  
     
 

3* Hotely v Brně

 
   Hotel Avanti Brno  
   Hotel Continental Brno  
   Hotel Global Brno  
   Hotel Slovan Brno  
   Hotel Voroněž 3* Brno  
     
 

Ubytování v Brně

 
   Ubytování Brno  
     

 

Odkazy

 
  Praha - hotelová a rezervační služba. Praha hotely  
  Praha - hotelová a rezervační služba. Hotely v Praze  
  Praha - hotelová a rezervační služba. Ubytování v Praze - ubytování pro skupiny, MICE, kongresy  
  Praha - hotelová a rezervační služba. Ubytování v Praze  
  Praha - hotelová a rezervační služba. Hotely v Praze  
  Prag Hotel und Unterkunft Infoservice - Hotels in Prag - Německé stránky Unterkunft Prag  
  Praga alberghi - Italské stránkyPraga alberghi  
  Englische version - Prague hotels and reservation service.Prague hotels  
     

 

› Links

 
 
 
   
     
 
  Last Minute hotel v Brně:      
 

Ubytování 3Hotel v Brně, informace o ubytování - hotely - Brno.Hotel Voroněž Brno

Hotel Voroněž 4* ubytování v Brně. Brno hotely a ubytování - Brněnský hotelový informační servis. Voroněž hotel Brno
Kategorie:4* ubytování
Poloha: v těsné blízkosti BVV
Rezervovat

Hotel Voroněž Brno

Hotel Voroněž 1 Brno Hotel Orea Voroněž 1 Brno se nachází v bezprostřední blízkosti brněnského Výstaviště přímo v centru Brna. Hotel poskytuje ubytování ve 4* standardu, uspokojí nároky všech náročných klientů. Hotel disponuje celkem 692 lůžky v 368 pokojích, v nabídce jsou standartní pokoje,superior, suite a business suite. Pokoje jsou vybaveny Wi-Fi, telefony, satelitní televizí, Pay TV a minibarem. Bezpečnost klientů je zajištěna elektronickými zámky, dveře jsou opatřeny kukátky a proti nebezpečí požáru slouží kouřové hlásiče. Pokoje v kategorii superior jsou klimatizovány a mají soukromý trezor. Všechny pokoje mají samozřejmě vlastní koupelnu a WC vybavené vysoušečem vlasů.

Hotel Voroněž 1 Brno Hotel Orea Voroněž 1 Brno nabízí kromě ubytování v Brně i možnost kvalitního stravování. V hotelu se nachází několik restaurací. Luxusní restaurace A LA CARTE, restaurant Atrium, Lobby bar a Grill bar Gurmet. Restaurant A la carte nabízí speciality italské a středomořské kuchyně. Restaurace Atrium podává hostům snídaně, zajišťuje stravování i účastníkům konferencí. Lobby bar je ideálním místem pro obchodní schůzky v moderním prostředí vybaveném plazmovou televizí. V nabídce hotelu Orea Hotel Voroněž 1 Brno je možnost zapůjčení aut, sekretářské služby, možnost zajištění vstupenek na kulturní a sportovní akce, zajištění jízdenek, směnárna, fax a kopírka. Hosté mohou navštívit kadeřnictví, masáže, saunu nebo si zakoupit suvenýry. V hotelu funguje prádelna. Hotel Orea Voroněž 1 Brno nabízí možnost využití největšího kongresového centra v regionu. Konferenční centrum je ideálním místem pro konání kongresů, konferencí, školení, prezentací apod. K dispozici jsou kongresové haly A,B, C, kongresový sál D a 5 salónků s různou kapacitou.

Hotel Voroněž 2 Brno Hotel Orea Voroněž 2 Brno je tradičním 3* hotelem nalézajícím se nedaleko brněnského Výstaviště, v centru města, pár kroků od hotelu Orea Voroněž 1. Hotel nabízí cenově výhodné moderní a kvalitní ubytování v celkem 110 pokojích. Všechny pokoje byly nedávno zrekonstruovány, mají vlastní sociální zařízení, telefonní linku, vysoušeč vlasů a satelitní televizi.Na všech pokojích jsou nainstalovány detektory kouře. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, hotel nabízí ubytování i v pokoji upraveném pro vozíčkáře a apartmá vybavené samostatnou ložnicí a obývacím pokojem se sedacím koutem a minibarem.

Hotel Voroněž 2 Brno Hotel Orea Voroněž 2 Brno nabízí samozřejmě i možnost stravování. Přímo v hotelu se nachází restaurace Pálava nabízející speciality moravské i mezinárodní kuchyně. V restauraci jsou k dispozici 2 salónky vhodné pro konání rodinných oslav, svatebních nebo promočních obědů apod. Pouhých 50 m od hotelu se nachází restaurace Moravská chalupa. Jedná se o unikátní středisko nalézající se v selském stavení nedaleko lesa. Nachází se zde pivnice, kuželna a vinárna. Hosté hotelu Orea Voroněž 2 můžou také navštevovat všechny restaurace umístěné v budově hotelu Voroněž 1. Hotel Orea Voroněž 2 Brno nabízí svým hostům řadu doplňkových služeb. Na recepci jsou poskytovány sekretářské služby, je zde k dispozici fax a kopírka. Na vyžádání je možné objednat vstupenky, jízdenky, objednat taxi atd. Hostů hotelu je k dispozici parkoviště, funguje zde i půjčovna aut.

Budova hotelu Voroněž:

Hotely v Brně - Hotel Voroněž Brno - Exterier. Brno hotely.

Ubytování - hotelu Voroněž:

Hotely v Brně - Hotel Voroněž Brno - Pokoj.

Hotely v Brně - Hotel Voroněž Brno - Pokoj.

Hotely v Brně - Hotel Voroněž Brno - Pokoj.

Hotely v Brně - Hotel Voroněž Brno - Pokoj.

Gastronomie - hotelu Voroněž:

Hotely v Brně - Hotel Voroněž Brno - Restaurace.

Hotely v Brně - Hotel Voroněž Brno - Restaurace.

Kongres - hotelu Voroněž

Hotely v Brně - Hotel Voroněž Brno - Kongres.

Hotely v Brně - Hotel Voroněž Brno - Kongres.

       

       

Last minuteOnline Rezervace

Město:
Osob:
Příjezd: ..
Odjezd: ..
Měna:
Pokoje:
Jednolůžkový
Dvoulůžkový
Třílůžkový
Čtyřlůžkový
 
 
   
     
  Odkazy - hotely a informace o Praze - informace o ubytování Brno :      
 

Odkazy v českém jazyce- Ubytování v Praze, Hotely v Praze, rezervace ubytování online, plán města Prahy. Nabízíme pomoc při organizaci programů a průvodcovství v Praze a ostatních evropských městech. Naše nabídka - cestovní kanceláře.

Hotely v Brně - Brno hotely   ubytovací systém, jenž přináší rychlé řešení pro hledání hotelů v Brně. - Hotely v Brně - Veletrhy Brno. SILVESTR V PRAZE - Praha slevy

Odkazy ve slovenském a českém jazyce: Hotely v Praze, Praha hotely, ubytovaníe a hotely v Prahe.1*-5* hotel y v Prahe.  Zľavy   70%  a lacné hotely Praha. 1*-5* last minute hotely.

 
     

  ©2000-2015 Hotely v Brně